Mobil Belediye Uygulamalarımız Yayında

2016-08-11
mobil1
mobil2

Mobil cihazlarının öneminin arttığı son yıllarda Mobil Belediye uygulamalarımız ile kurumların vatandaşlara zaman ve mekan bağımsız hizmet verebilmelerine  olanak sağlamaktayız. 

Mobil Belediye uygulamaları ile; kullanıcıların kurum bilgilerine güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilmekte, belediye sorumluluk alanındaki sosyal, kültürel, turistik ve sanatsal faaliyetleri, projelere, arsa rayiç bilgilerine, encümen kararlarına, borç bilgilerine, evrak kayıt bilgilerine, nikah işlemlerine ve nöbetçi eczane bilgilerine erişebilmektedirler. Ayrıca; uygulama üzerinden kurumun aranmasına, yöneticileri ile iletişime geçilmesine, istek - şikayetlerin iletilmesine ve sonuçlarının takip edilmesine imkan vermektedir. Vatandaşın kurum ile ilgili tüm yeniliklerden anlık haberdar olmasını sağlamakta, anlık duyuru yapılması gereken durumlarda (örneğin;  su, elektrik kesintisi veya etkinlik ) kullanıcıya Push Mesaj (bildirim) gönderilerek haber verilmektedir.  

Akıllı telefon teknolojilerinde gelişim süreci hız kaybetmeden devam ederken, Innosa Bilişim en son teknoloji standartlarını benimsemektedir. Birçok farklı platformda çalışabilen uygulamalarımız her platform için (native olarak)  özel hazırlanmaktadır. Bununla birlikte tasarımlarımız da platformun kullanım alışkanlıkları dikkate alınarak platforma özgü kullanım içeriği oluşturulmaktadır. 

Uygulama geliştirme hizmetlerinden tasarıma ve marketlerde yayınlanmasına kadar tüm detaylarıyla ilgilenen uzman ekibimiz ile çalışmalarımız başarıyla sonuçlanmaktadır.